Loader

Prečo mať alarm?

 

Otázka zabezpečenia majetku je čoraz aktuálnejšia. Technika zlodejov, akým spôsobom vykradnúť objekt, sa stále zlepšuje. V nadväznosti na túto skutočnosť, výrobcovia alarmov neustále inovujú svoje produkty použitím najnovších technológií. Spoločnosť MetaSystem ponúka v kategórii zabezpečenia objektov bezdrôtový bytový alarm radu T501.

 

Kde použiť bytový alarm MetaSystem?

 

Bytový alarm MetaSystem je určený na ochranu objektov. Nezáleží na tom, či chráni byt, rodinný dom, kancelárie alebo skladové priestory – bytový alarm svojou konštrukciou a modulárnosťou splní všetky požiadavky na zabezpečenie takýchto priestorov. Vďaka najmodernejším technológiám ponúka novú úroveň zabezpečenia a skracuje čas potrebný na inštaláciu.

 

Inštaláciu zvládne každý!

 

Bytový alarm vyniká práve svojou jednoduchosťou inštalácie. Konštrukcia jednotlivých modulov je prispôsobená požiadavke minimalizácie káblových rozvodov. Väčšina komponentov bytového alarmu komunikuje medzi sebou rádiovým signálom, čo v praxi prináša značné urýchlenie inštalácie alarmu a odpadá náročná práca s prepájaním modulov s centrálou káblami a ich vedením v stenách alebo v lištách.

 

Bezpečná komunikácia

 

Komponenty bytového alarmu komunikujú medzi sebou kódovaným rádiovým prenosom. Akýkoľvek pokus zo strany zlodeja o narušenie komunikácie modulov nie je možný. Bytový alarm komunikuje na dvoch frekvenciách a pri každej komunikácii je použitý tzv. plávajúci kód, ktorý sa neustále mení a nikdy sa nezopakuje ten istý kód. Na viac centrála alarmu neustále kontroluje stav jednotlivých modulov alarmu a upozorní majiteľa v prípade poruchy niektorého z modulov (napr. vybitá batéria)

 

Dodatočná ochrana

 

Každý komponent bytového alarmu má integrovanú vlastnú ochranu a pri pokuse o manipuláciu s niektorým z modulov sa spustí poplach. Tento typ ochrany je nezávislý na zapnutí alebo vypnutí alarmu. Jednotlivé moduly sú nezávislé na elektrickej energii, nakoľko sú napájané z vlastnej batérie.

 

MetaSystem HomeAlarm VESTHA

 

Modulárny alarm, ku ktorému je možné pripojiť až 32 periférií. Ústredňa bytového alarmu T501 má zabudovanú klávesnicu, GSM volač, záložny zdroj napájania aj sirénu. Všetky pripojiteľné periférie sú bezdrôtové. Voliteľná externá siréna Wi 11.0 je napájaná z interného akumulátora.

 

stiahnuť užívateľský návod

Meta System alarm do domov, bytov a kancelárií

pokračovať

nižšie

SETECH, spol. s r.o.

Borekova 6, 821 06 Bratislava

Slovenská Republika

IČO: 17321506

IČ DPH: SK2020312228

IBAN: SK0611000000002623040737

www.setech.sk

www.metasat.sk

www.metatrak.sk

Otváracie hodiny:

Pondelok - Piatok: 800 - 1600

Sobota - Nedeľa: zatvorené

 

02/ 45 64 45 45

0903 255 717

 

obchod@setech.sk

servis@setech.sk

© SETECH spol. s r.o. All Rights Reserved.

Všeobecné obchodné podmienky

Ochrana osobných údajov

Reklamačný poriadok