Loader

Autoalarmy

Meta System EasyCAN

ovládané pôvodnými diaľkovými ovládačmi vozidla

Tieto autoalarmy sú určené výlučne pre vozidlá, ktoré sú už z výroby dodávané s diaľkovými ovládačmi centrálneho zamykania. Sú navrhnuté tak, aby sa zapínali a vypínali len vtedy, keď sa zamyká a odomyká vozidlo originálnym diaľkovým ovládačom. Nie je ich možné ovládať zamknutím alebo odomknutím zámku kľúčom vo dverách vodiča alebo spolujazdca. Preto v prípade problémov s originálnymi diaľkovými ovládačmi sa dajú vypnúť núdzovým elektronickým kľúčom alebo zadaním kódu.

 

Cena 234,00 €

Meta System HPA EVO

s vlastnými diaľkovými ovládačmi

Autoalarmy rady HPA EVO sú určené hlavne pre vozidlá s centrálnym zamykaním, ktoré sú ovládané kľúčom od zámku dverí alebo pre vozidlá bez centrálneho zamykania. Autoalarmy HPA EVO sú univerzálne.

 

 

Cena od 69,00 €

IMOBILIZÉR

Imobilizér Meta System

Meta System M43

Imobilizér M 43 umožňuje dvojité blokovanie motora, bezdrôtová komunikácia medzi rádiovými ovládačmi a jednotkou umožňuje jednoduchú obsluhu a zvonku nič nenasvedčuje, že je nainštalovaný vo vozidle. Je ideálny pre zákazníkov, ktorým nestačí továrensky dodávaný imobilizér a chcú si zvýšiť ochranu svojho vozidla.

Zariadenie sa automaticky aktivuje do 20 sekúnd od vypnutia zapaľovania a opustenia vozidla, keď sa rádiový ovládač dostane mimo dosah riadiacej jednotky. K odblokovaniu imobilizéra dôjde vtedy, ak riadiaca jednotka prijme signál z rádiového ovládača. Ovládače vysielajú signál automaticky, bez nutnosti stláčania tlačítka. V prípade poruchy alebo straty ovládača je možné zariadenie vypnúť núdzovým elektronickým kľúčom.

Cena 144,00 €

MODULY K AUTOALARMOM

Meta System M1603

polohový snímač

Polohový snímač M 1603 s nastaviteľnou citlivosťou je vybavený inteligentnou elektronikou, ktorá si zapamätá presnú polohu vozidla pri zapnutí autoalarmu. Pokus o krádež kolies, zdvihnutie alebo odtiahnutie vozidla je bezpečne detekované a dôjde k aktivácii autoalarmu vo vozidle. Snímač je imúnny voči otrasom od okoloidúcich vozidiel, električiek a pod.

 

Cena 54,00 €

Modul k autoalarmu Meta System
Modul k autoalarmu Meta System

Meta System M23

mikrovlnný snímač

Slúži ako doplnková priestorová ochrana vozidiel. Má nastaviteľnú citlivosť. Odporúča sa v prípadoch, keď ultrazvukový priestorový snímač nie je možné použiť. Je ideálny na ochranu nákladného priestoru dodávkových automobilov a interiéru kabrioletov. Jeho výhoda je aj v tom, že nie je zvonku viditeľný.

 

Cena 60,00 €

všetky uvedené ceny sú vrátane DPH a bez montáže

pokračovať

nižšie

SETECH, spol. s r.o.

Borekova 6, 821 06 Bratislava

Slovenská Republika

IČO: 17321506

IČ DPH: SK2020312228

IBAN: SK0611000000002623040737

www.setech.sk

www.metatrak.sk

Otváracie hodiny:

Pondelok - Piatok: 800 - 1600

Sobota - Nedeľa: zatvorené

 

02/ 45 64 45 45

0903 255 717

 

obchod@setech.sk

servis@setech.sk

© SETECH spol. s r.o. All Rights Reserved.